Як вибрати меблі.

Як вибрати меблі: основні правила та рекомендації.

Важко уявити собі оселю без умеблювання. Меблі потрібні усюди. У вітальні, спальні, передпокої, кухні, дитячій кімнаті. І як же у розмаїтті запропонованих товарів, обрати меблі так, щоб вони створили затишок та комфорт, були дійсно зручними, а не лише стильними.

Нова Маркет меблевий інтернет магазинОсновне правило, яке варто запам’ятати – обираючи меблі для будь-якого приміщення в оселі, завантаження простору кімнати умеблюванням у відношенні до вільного простору складає одну третину, максимум половину та тільки для кухні та вітальні. Решта приміщень заповнюються умеблюванням за принципом чим менше, тим краще. Особливо це актуально для однокімнатних помешкань.
Меблі слід розташовувати у помешканні чітко за їх призначенням. Прикладом, стінки дитячі мають бути місткими, зручними, включати у себе одягову шафу, полиці чи шафу для книжок, зберігання іграшок і так далі.

• Вибір та розташування меблів залежить і від функціональних зон:
• Робоча.
• Відпочинкова.
• Зона сну.
• Зона розваг.

В залежності від того в яку саме зону потрібні меблі буде створюватися і попит на них.

• Усі меблі можна поділити на такі групи:
• Меблі, що відповідають за зберігання речей. (Шафи, комоди та інші).
• Меблі для дозвілля та відпочинку, у тому числі і сону. (Дивани, ліжка, крісла).
• Меблі для роботи. (Письмові столи, стільці, тумби).

Перша група умеблювання сама «стійка», такі меблі повинні мати чітке місце вільний доступ до дверцят, щоб можна було легко дістати потрібні речі та посуд, меблі другої групи, також повинні мати вільний доступ, знаходитися на певній відстані від стін, вікон та дверей, не стояти на протязі. Остання група – сама мобільна. Такі меблі легко можуть «мігрувати» по помешканню, в залежності від того, де у даний відрізок часу краще розташовувати робоче місце.

Значущу роль у виборі меблів відіграє їх колір. Слід бути обережними з темними меблями, вони візуально зменшують простір. Якщо кімната, чи помешкання малогабаритні, обирайте меблі із світлими фасадами, дзеркальними дверцятами, скляними полицями. Вони «збільшують» простір, а прозорі конструкції виглядатимуть не такими важковаговими.

У місті Львів меблі можна придбати у багатьох салонах. Правда, наразі, все частіше у покупців виникає проблема, власне, не з вибором умеблювання, а у часі, який люди готові витрачати на пошуки потрібних меблів. Саме тому такими популярними стають покупки через мережу.
А дійсно надійний меблевий інтернет магазин знайти набагато складніше, ніж можливість придбати потрібні товари безпосередньо на торговій точці. Та все ж такий портал є – Нова Маркет. Саме у нас Ви зможете підібрати для себе дійсно якісні, сучасні меблі на будь-який смак та гаманець.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *