Як розставити меблі у вітальні.

Як розставити меблі у вітальні – поради спеціалістів.

Продумуючи інтер’єр вітальні особливу увагу слід звернути не лише на комфортність та функціональність умеблювання, а ще і на розташування усіх складових (корпусних, м’яких меблів та предметів декору). Адже вітальня має бути, з одної сторони, стильною та затишною, а з іншої не бути загромадженою меблями. інтер'єр вітальні 1Особливо це стосується невеликих віталень та варіантів, коли вітальня поєднується з іншими приміщеннями у оселі, прикладом із кухнею.

 

Перед розстановкою меблів у вітальні найкраще спочатку створити візуалізацію у спеціальній програмі або зробити ескіз. Таким чином можна буде зорієнтуватися у розміщенні усіх елементів умеблювання у приміщенні, обрати найбільш прийнятний варіант розташування меблів.

Існує декілька класичних варіантів розташування меблів:

  • Симетричний.
  • Асиметричний.
  • Круговий.

Такі способи дозволять створити гармонійний та вишуканий інтер’єр вітальні.

Симетричне розташування – ідеальний варіант для дисциплінованих, педантичних осіб. Такий спосіб підійде для великих, просторих приміщень. Його суть полягає у тому, що усі елементи умеблювання є парними та розміщуються симетрично відносно обраного фокусу вітальні. Прикладом, стінки для вітальні, які виготовлені у місті Львів або крісла чи стелажі, розташовуються з кожної сторони від вікна чи каміна, фокусна точка одразу впадає в око.

Асиметричне розташування меблів використовується у прохідних кімнатах, відкритих мультифункційних зонах.

При круговому способі розташування меблів, усі елементи умеблювання розставляються навколо обраного центрального предмету. Прикладом, кавового столика.

На правильне та ергономічне розташування впливає багато факторів. Зокрема необхідно чітко дотримуватися дистанції між елементами умеблювання, враховувати не лише розмір приміщення, а й кількість вікон, дверей. Чітко розмежувати функціональні зони вітальні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *