Виведення плям з тканин

Народні та професійні рекомендації чистки, виведення плям з тканини.

Купити якісні меблі у наш час досить просто, адже вибір умеблювання у салонах, магазинах та виставкових залах та на спеціалізованих Інтернет сайтах дуже і дуже великий. Стильні меблі різної цінової категорії, виду та «забарвлення» пропонують магазини меблів у місті Львів.
І от Ви – власник омріяного меблевого «щастя». Новий диван, ліжко, крісло встановлені у оселі. Гості вже побачили та оцінили, домашні випробували, деколи навіть на зуб. Меблі почуваються добре. Аж раптом – халепа! Плями. Вони можуть з’явитися від необережного поводження, занадто «жорсткої» експлуатації умеблювання і досить сильно зіпсувати зовнішній вигляд меблів та настрій їх власників.
Свіжі плями вивести із оббивки м’яких меблів досить просто. А от із застарілими вже точно прийдеться помучитися. Звичайно, найпростіший та дієвий спосіб виведення плям – виклик професіоналів із клінінгової компанії. Та навіть маючи фінансову можливість скористатися їх послугами, доволі часто можна обійтися так званими «домашніми» засобами чистки.
Магазин, що реалізує меблі у місті Львів, такий прикладом, як Нова Маркет, завжди радо надасть консультацію щодо догляду за придбаними елементами умеблювання. Тобто, як краще доглядати за меблями, щоб вони експлуатувалися довго та залишалися у належному зовнішньому вигляді.
А маючи такі рекомендації, можна вже і самостійно провести операцію «чистка» у домашніх умовах.

Домашні рецепти чищення м’яких меблів.

Перед тим як приступити безпосередньо до видалення плям із оббивки меблів їх слід очистити від пилу. Найкраще та найефективніше це зробити за допомогою порохотягу. Пилососити меблі слід не рідше одного разу на тиждень, особливу увагу приділяючи важкодоступним місцям (складки, шви, стики, задні стінки), де пилу накопичується найбільше.
Також можна провести вологу чистку за допомогою звичайного вологого простирадла. Намочіть його у воді, добре відіжміть та закрийте ним диван. Вибийте пил. При потребі повторіть процедуру ще раз.
Для позбавлення плям та розводів можна скористатися мильним розчином. Використовуйте серветку, змочену у мильному розчині. Протріть меблі по напрямку ворсу. Висушіть меблі.
Для видалення плям різної природи походження можна також використовувати народні засоби.стаття поради чистки меблів 1

1. Каву видаляють господарським милом.
2. Червоне вино та жир – сіллю.
3. Кров (лише свіжі плями) легко видалити за допомогою холодної води.
4. Жувальну гумку слід заморозити.
5. Віск видаляється за допомогою прасування через папір.
6. Сік добре видаляє розчин – оцет та нашатирний спирт.
7. Позбутися неприємного запаху з меблів можна за допомогою наповнювача у котячі туалети. Просто розсипте його по поверхні оббивки та за півгодини пропилососте меблі.

Професійні засоби чищення.

Для чистки м’яких меблів у домашніх умовах можна використовувати і професійні засоби, що є ефективним та правильним.
Одним із таких «професіоналів» є ціла лінійка засобів для чищення та видаленні плям – Vanish. У магазинах побутової хімії можна знайти різні види цього плямовивідника, це гелі, порошки, шампуні, спреї. Вони добре чистять різні види забруднень, їх формула розроблена без застосування хлору, засіб переважно не викликає алергічних реакцій, підходять для кольорових тканин. Засоби досить добре справляються з такими забрудненнями, як плями від кави, вина, кока-коли, шоколаду, трави та багатьма іншими.
Та універсальних засобів чищення не буває, як би нам це не пропагували різні реклами. Тому, пам’ятайте, Vanish не підходить для меблів із велюровою, оксамитовою та шовковою оббивкою та чистки шкіряних меблів.
Інтернет магазин, що реалізує меблі, у більшості випадків, може одразу надати рекомендації щодо догляду за ними. Тому, купуючи диван, крісла чи інші види умеблювання, у салонах чи на сайтах, обов’язково запитайте консультантів про те, як найкраще за ними доглядати. Це збереже не тільки зовнішній вигляд меблів, а і Ваші нерви, час та гроші при їх чистці.