Вибираючи столи для вітальні.

Столи розкладні купити, підібрати крісла та стільці.

Без столу та стільців у оселі не обійтися, особливо якщо мова йде про умеблювання вітальні. Саме тут збираються гості, проводяться домашні посиденьки по вечорах, гра у настільні ігри. Деколи стіл використовується і для розміщення ноутбука.
Що ж варто врахувати вибираючи столи для вітальні, щоб у оселі було комфортно та затишно?

Це є стіл, за ним їдять… Основні критерії вибору стола.

Стіл у сучасній вітальні, як вже було сказано, може виконувати одразу декілька функцій:

  • ➢ Прийом їжі
  • ➢ Святкове застілля
  • ➢ Для настільних ігор
  • ➢ Для роботи на комп’ютері

Саме тому, обираючи столи у місті Львів, слід одразу визначитися із тим, які саме функції буде виконувати даний елемент умеблювання у Вашій оселі. Адже більшість сучасних помешкань, особливо якщо мова йде про квартиру, а не власний будинок, не вирізняються особливо великими габаритами. Тому можливість розмістити у ній окремо столи для вітальні, журнальний та комп’ютерний просто немає фізичної можливості. У такому випадку слід звернути увагу на моделі столів, які легко трансформуються, перетворюючись із невеликого у такий, щоб розмістити навіть доволі велику компанію гостей, а опісля, стіл не загромаджував простір вітальні.столи розкладні та стільці
На вибір столу впливає розмір та форма кімнати. Так у велике прямокутне приміщення переважно обирають столи прямокутної та овальної форми. Такий стіл краще всього розмістити у певній зоні та не прибирати. А от що ж робити, якщо вітальня не велика. Оптимальний варіант столи розкладні або трансформери, які розкладаються лише у потрібних випадках, а решта часу можуть знаходитися у зібраному стані, як невеликий журнальний столик або тумбочка.
Та при виборі будь-якої моделі столу слід пам’ятати, що стіл має бути зручним для сидіння та при підйомі було легко висунути стілець і підвестися. Розрахунок величини столу проводиться з урахуванням того, що на кожну особу має припадати приблизно 60 см довжини столу, якщо стілець не має підлокітників.
Стильове рішення столу має гармоніювати із іншими меблями у вітальні, звичайно, якщо його виділення не є дизайнерською «фішкою».

Це стілець, на нім сидять… Поради, щодо вибору стільців.

Коли стіл обраний, до нього слід підібрати крісла та стільці. Останні так само мають гармоніювати з інтер’єром вітальні та власне столом. Найкращій варіант, щоб не промазати із вибором, обирати так звану обідню групу – стіл та стільці з однієї колекції. Тоді вже точно не виникне нестиковки стилю, кольору та матеріалу з яких виготовлені елементи умеблювання.
Та далеко не в усіх є можливість розташувати у вітальні навіть невеликий стіл на чотири чи шість персон та іще і зі стільцями. Така група меблів у кімнаті навіть в двадцять квадратів займе третину корисної площі – розкіш, яку не всі можуть собі дозволити. Тому більшість, купуючи стільці, одразу планують використовувати їх у інших кімнатах оселі, щоб при необхідності збирати у вітальні.
Звичайно, що гарнітур із столу та стільців буде виглядати дуже стильно, можна сказати розкішно. Особливо вишукано дивляться столові групи виконані у класичному стилі, з полірованим столом та кріслами із м’якою оббивкою.стілець фото
Якщо ж у наявності вже є стіл, тоді крісла та стільці можна підібрати окремо. І… вони не обов’язково мають бути у тому ж стилі, що і стіл. Сучасні модні тенденції дозволяють комбінувати різні стилі при виборі елементів умеблювання вітальні.
Пластикові прозорі або із металевою основою, ажурні стільці у вітальні невеликих розмірів будуть виглядати не такими громіздкими та не перевантажувати простір.
А якщо мова йде про столи розкладні – сміливо купуйте моделі стільців, що складаються. Їх легко зберігати навіть у шафі і витягати лише при необхідності.
Узагальнюючи можна сказати, що вибір столу та стільців для вітальні залежить від стильового рішення кімнати, її розмірів та, звичайно, смаків та уподобань господарів. Вибір будь-якої моделі даних елементів умеблювання, найперше, має бути комфортним, зручним та подобатися їх власнику, а вже потім відповідати певним тенденціям моди та стилю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *