Вибираємо меблі в кухню.

Вибираємо меблі в кухню.

Без перебільшення, кухня у домі – серце оселі. І саме тому підбір меблів для кухні є такою відповідальною та серйозною справою.
Починаючи обирати кухонні комплекти меблів, обов’язково дайте відповідь на такі запитання:

Vybor Mebel V Kuhnyu 1

• Чи потрібен у приміщенні ремонт? (Якщо потрібен, усі роботи мають бути виконані та завершені до придбання меблів).

• Детально продумана комплектація кухонного гарнітуру. (В загальному кухонні меблі повинні займати не більше 20% від площі приміщення).

• Де та яка техніка буде розташована? (Чи потрібно переносити труби, розетки, вимикачі і так далі).

• Скільки необхідно місця для зберігання посуду, продуктів, домашніх заготовок?

• Чи є у приміщенні кухні нестандартні кути, ніші, виступи? (Обов’язково треба продумати їх використання).

Види планування кухні.

Меблі на кухні можна розташовувати за різними планами:
• L-подібні.
• П-подібні.
• Лінійні кухні.
• Острівні.
• Напівострівні.
• Дворядні.

Кожен з варіантів планування має свої переваги та недоліки. І який із них підійде саме для Вашої кухні, все ж таки, краще порадитися із спеціалістами, архітектором або дизайнером. Особливо, якщо кухня має певні нестандартні розміри, є дуже великою, або навпаки, дуже маленькою.

Та якщо все ж займатися умеблюванням Ви вирішили самотужки, підбираючи меблі для маленької кухні, пам’ятайте, що тут важливо продумати усі дрібниці, від кількості та розташування тумб та шаф, до кольору фасадів.

Обираючи кухонні комплекти меблів для приміщення невеликих розмірів, варто віддати перевагу світлим фасадам. Насправді, такі меблі є більш практичні за темні, до того ж, візуально збільшують простір. Тим більше, що тренд наступного сезону – монохромні інтер’єри із світлою підлогою та білими меблями.

Планування маленької кухні краще використовувати однорядне або L-подібне. Фішкою гарнітуру стане його більша глибина, за стандартну. Саме тому, для нестандартних рішень облаштування кухні краще не шукати готові гарнітури, а обрати варіант виготовлення кухні на замовлення.

Не менш важливим при умеблюванні кухні є і спосіб життя та заняття мешканців оселі. Якщо господиня – жінка ділова, відповідно, час проведений за приготуванням їжі буде зводитися до мінімуму. Для такої леді кухню варто обладнати побутовими приладами по максимум, що значно скоротить «виробничий процес».
Для домогосподарки на кухні можна облаштувати, якщо дозволяє площа приміщення, невелику зону для занять хобі, дитячий куток.

Якщо мова йде про умеблювання кухні для молодої пари, яка полюбляє приймати гостей та влаштовувати вечірки, варто продумати варіант для улаштування фуршетних столів, можливо, навіть є причина зробити кардинальне перепланування і об’єднати кухню із вітальнею, для збільшення «корисної площі» для розваг великих компаній.
У будь-якому разі, при виборі меблів для кухні, насамперед, слід знайти таке умеблювання, яке би було комфортним, зручним для щоденної експлуатації та припали до душі саме Вам.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *