Вибір вхідних дверей

Двері. Правила вибору та встановлення. Де купити якісні двері?

Будь яке помешкання, власний дім чи квартира починається із дверей. Вхідні двері. чи двері міжкімнатні є важливою складовою дизайну інтер’єру, а від їх якості та міцності багато у чому залежить безпека та спокій мешканців оселі.

Все про вибір вхідних дверей.

Обираючи вхідні двері пам’ятайте, що ціна у даному випадку грає важливу та все ж таки другорядну роль. Основним критерієм вибору моделі зовнішніх дверей є їх місце встановлення, тобто що саме це буде – будинок чи квартира у багатоповерхівці?
вхідні двері статтяПрикладом, для квартири велике значення має шумоізоляція дверей та їх герметичність. Буде зовсім не комфортно, якщо із загального коридору до оселі потраплятимуть запахи сигаретного диму чи будуть чутні крики. Безпека помешкання залежатиме і від кількості замків, переважно їх встановлюють мінімум два на вхідні броньовані двері.
Якщо потрібні вхідні двері у будинок, тут варто обирати моделі із декількома шарами утеплення, оскільки двері виходять безпосередньо на вулицю та не повинні пропускати до оселі холодне повітря. Також дверне полотно повинне мати додатковий захист від перепадів температури та ультрафіолетового випромінювання.
Самими популярними матеріалами для вхідних дверей є метал та деревина.

Вимоги до дверного полотна.

Обираючи металеві чи дерев’яні моделі, слід уважно придивитися власне до полотна дверей. Воно повинно бути якісним та однорідним, для дерев’яних дверей та суцільним для металевих.
У металевих дверях мають бути додаткові ребра жорсткості, що додає їм міцності. Та не варто обирати занадто масивні моделі, оскільки петлі можуть не витримати навантаження.

Оцінка якості встановлення вхідних дверей.

Придбавши якісні двері вхідні у місті Львів, одразу обговоріть ціни їх установки. Оскільки не варто займатися «самодіяльністю», тобто пробувати встановити такі двері самостійно. Та навіть запросивши майстрів, контроль за виконанням монтажу буде необхідним.
Для того аби перевірити на скільки якісно виконані роботи, відкрийте двері на 90°, потім на 45° та 15°. Полотно не повинне зміщуватися у будь-якій позиції. Закривання дверей має бути легким. Роботу замків тестуйте, як при закритих дверях, так і при відкритих. Механізм має спрацьовувати легко, ніякого притискання дверей при цьому відбуватися не повинно, особливо, якщо у сім’ї є дитина, яка буде відкривати двері самостійно.

Чи потрібна єдина стилістика усіх дверей у помешканні.

Обираючи вхідні двері для оселі, варто одразу продумати загальну концепцію дизайну помешкання, оскільки інакше замість дійсно гармонійного та стильного інтер’єру є ризик отримати хаос та несмак, а про адекватне оформлення передпокою чи коридору мови взагалі не буде.
А оскільки не завжди є можливість обрати готові моделі усіх дверей саме у тому стилі, кольорі та дизайні, який потрібен, найкращім варіантом буде придбати двері під замовлення.

Міжкімнатні двері. Прості правила вибору стилю та комфорту.

вхідні двері статтяОбирати двері міжкімнатні ціна, яких залежить від виробника, якості виробів та матеріалів, необхідно заздалегідь, ще на етапі створення дизайн проекту помешкання.
Для пошуку потрібних варіантів можна скористатися Інтернетом, але не варто замовляти вироби не побачивши їх наживо. Оскільки фото все одно не здатне передати усіх нюансів кольору, фактури та якості дверей.

Якими бувають двері.

Більшість виробників не вважають за потрібне інформувати покупця про те з чого виготовлений дверний блок. Але ця інформація є дуже важливою.Оскільки від «начинки» полотна залежить його маса, звукоізоляція, вологостійкість. А від матеріалу коробки жорсткість та надійність конструкції.
Обираючи для свого помешкання дерев’яні двері під замовлення, слід мати просте уявлення про основні різновиди дверей.
На вибір дверей впливає не лише зовнішній вигляд, стилістика та матеріал моделі та її ціна, а ще і технічні характеристики, спосіб відкривання, виробник та (найголовніше) розмір дверей.

Різновиди міжкімнатних дверей:

  • • Поворотні двері.
  • Розсувні двері міжкімнатні.
  • • Двері-купе.
  • • Складні двері.
  • • Двері з масиву.

Правила встановлення міжкімнатних дверей.

Насправді, для того аби усі двері всередині помешкання виглядали гармонійно слід враховувати досить багато нюансів.

  • • Двері, що відкриваються в коридор та всередину кімнати будуть мати різний вигляд із загального коридору та висоту верхньої лиштви.
  • • Двері у ванну повинні відкриватися на 180°, щоб було краще провітрювання приміщення після прийняття водних процедур.
  • • При відкриванні двері не повинні перекривати вимикач.
  • • Встановлювати міжкімнатні двері не можна, якщо не готова чиста підлога.
  • • Двері, відкриті на 90° не мають перекривати отвір сусідніх дверей.

І хоча зараз більшість виробників виготовляють моделі дверей, які досить легко встановлювати, неварто ризикувати та скористатися послугами професіоналів для монтажу. А якщо виготовлені двері на замовлення – їх встановлення, переважно, враховується у вартості виробу. Таким чином покупець страхує себе від неприємностей неякісних робіт.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *