Вішаки для одягу, як елементи умеблювання.

Вішаки для одягу.

Комфорт та затишок оселі багато в чому залежить не лише від того, які в ній є меблі, освітлення, ремонт, а в першу чергу, від охайності та порядку. Саме від того, як підтримується порядок в домі залежатиме і його атмосфера. Адже завжди приємно знаходитися там, де чисто та прибрано, а речі мають свої місця. «Помічниками» порядку у квартирі та домі є такі елементи умеблювання, як вішаки. Вони бувають декількох видів:

  • ➢ Для одягу (плічки).
  • ➢ Напольні.
  • ➢ Настінні.
  • ➢ Гачки.
  • ➢ Кронштейни.

Розглянемо декілька з них та визначимо, які види вішаків варто обов’язково придбати для власного користування.

Плічка для одягу.

Для того аби одяг завжди мав «товарний вигляд» та його можна було легко знайти у шафі існують плечики для одягу. Цей простий та дуже потрібний аксесуар має досить багато варіацій. Так є вішалки для одягу в шафу для зберігання суконок, піджаків, пальто та інших плечових виробів, а також вішалки для штанів, спідниць та навіть краваток.
В залежності від призначення вигляд та матеріал виготовлення вішаків буде відрізнятися. Класичний варіант матеріалу, звичайно є деревина, часто вішаки роблять із пластику та металу.Для особливо делікатних речей є вішаки зі спеціальним покриттям з текстилю.

Напольні вішаки.

Повертаються із трохи призабутого минулого напольні вішаки. Вони стануть не лише оригінальним доповненням в інтер’єрі оселі, вішаки напольніа ще і практичним предметом умеблювання, який дозволить розмістити одяг таким чином, щоб він не зминався, не лежав по стільцях. Особливою популярністю користується вішак стійка для одягу. Його можна використовувати, як для передпокою, так і у спальні. Якщо дозволяють габарити приміщення, можна придбати пересувний вішак у вигляді кронштейну.

Вішаки для передпокою.

Не завжди є можливість розташувати у передпокої шафу для зберігання одягу. Та навіть при її наявності вішалка для одягу в коридор є обов’язковим елементом умеблювання. Оскільки одяг, який використовується кожного дня, верхній одяг гостей дому вішати у шафу не зручно та не практично. Тому запланувати місце для такого вішака необхідно. вішаки в перепокій 1Його можна розташувати окремо (напольний вішак чи на стіну) або вбудований у меблі передпокою.
А для людей, які полюбляють оригінальні речі та мають нахил до креативу та творчості сподобається ідея створити вішак для одягу своїми руками. Для цього не потрібно великих матеріальних витрат. Знадобиться дошка потрібного розміру, декілька гачків та трохи фантазії і оригінальний аксесуар буде створено за якихось пару годин.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *