Які вікна краще обрати?

Вікна та підвіконня. Правила вибору та догляду.

Добрі металопластикові вікна не просто, так би мовити, закривають дірку у стіні, а виконують багато інших функцій:

 • ➢ Захист від шуму.
 • ➢ Захист від холоду та жари.
 • ➢ Комфортне освітлення.
 • ➢ Відсутність протягів та конденсату.
 • ➢ Простота експлуатації.
 • ➢ Довговічність.
 • ➢ Естетичність.

Якщо говорити про вікна у Львові, основною із таких функцій є збереження тепла у оселі. Люди, які вже стикнулися із тим, що пластикові вікна були неякісними, знають, яка це халепа. Холод та протяги це лише невелика частина проблем, з якими стикаються ті, хто вирішив зекономити та поставити дешеві вікна невідомого виробника. Саме тому не варто гнатися за копійчаним товаром, а купити пластикові вікна, ціни яких будуть відповідати їх функціональним та якісним показникам. Такі вікна добре захищатимуть від холоду зимою та від жари і занадто яскравого сонця літом. Для додаткового захисту можна придбати вікна із тонованими склопакетами та захистом від ультрафіолетового випромінювання.

Які вікна краще обрати для квартири?

Основні вимоги для вікон у багатоквартирному будинку, який до того ж, знаходиться у місті з інтенсивним рухом транспорту – є шумоізоляція. Саме тому шукаючи вікна металопластикові у місті Львів, обов’язково необхідно одразу уточнити такі аспекти, як шумоізоляція вінка, можливість провітрити кімнату та безпечність. Ще одним важливими моментом є вибір фурнітури. Так, тим хто живе на нижніх поверхах, необхідно обирати пластикові вікна зі спеціальними елементами захисту, які унеможливлюють відкривання вікна з вулиці. А для тих, у кого є маленькі діти слід придбати спеціальні блокатори вікон із середини.

Обираємо вікна для приватного помешкання.

Основним критерієм вибору вікон у заміському будинку є їх енергозберігаючі властивості. Щоб економити енергоносії, особливо у зимовий період, слід обирати вікна пластикові у місті Львів з мультифункціональними склопакетами. Камери таких вікон заповнені інертним газом. Таким чином вікно буде зберігати тепло у домі – у холодну пору року та літом не пропускати жарке повітря знадвору. Цілком зрозуміло, що на вікно пластикове з такими параметрами ціна, не лише у місті Львів, буде вищою за звичайні вікна, але витрати окупляться вже за декілька сезонів.

Для того аби обрати вікно, яке відповідатиме поставленим вимогам, слід трохи розбиратися в їх конструкції, зокрема способі відкривання.

купити вікно в ТЦ Нова МаркетТипи вікон за способом відкривання:

 • ➢ Глухі.
 • ➢ Поворотно-відхильні.
 • ➢ Фрамужні.
 • ➢ Розсувні.
 • ➢ Штульпові.

Догляд за пластиковими вікнами.

Основне правило догляду за пластиковими вікнами – не використовуйте абразивні миючі засоби та не пристосовані для цього хімічні речовини. Пластик втратить свої властивості та зовнішній вигляд, стане жовтіти, з’являться подряпини. Такі вікна у місті Львів прийдеться швидко міняти, а задоволення це не з дешевих та і при зробленому ремонті мало приємного знову починати його спочатку. Саме тому краще використовувати для догляду спеціально призначені рідини або простий мильний розчин.

Як вибрати підвіконня.

Якщо вже постало питання заміни вікон, без підвіконня це зробити технічно не можливо, оскільки підвіконня є частиною віконної конструкції. По-перше, цей елемент згладжує різницю між вузькою рамою та широкою стіною. По-друге, на підвіконні можна поставити квіти, облаштувати місце для відпочинку, зробити його частиною робочої поверхні (в кухні) чи, навіть, столом кабінету. Сучасні технології дозволяють створити з підвіконня корисний конструктивний елемент та цікавий предмет дизайну одночасно.

Підвіконня, ціна яких буде різнитися в залежності від матеріалу та величини, поділяють по типах, в залежності від якості покриття, технічних характеристик, тощо.

Матеріал виготовлення підвіконня.

В залежності від смаку та можливостей покупця, можна обрати різні матеріали виготовлення підвіконня. Самими розповсюдженими є такі з них:

 • ➢ Підвіконня з деревини.
 • ➢ Пластикові підвіконня.
 • ➢ Підвіконня з натурального каменю (мармур).
 • ➢ Кристаліт підвіконня.

Про останній із видів треба сказати декілька слів більш детально. Адже Кристаліт – це один з нових видів високоякісних пластикових підвіконь, який виготовляється на німецькому обладнанні за рахунок чого досягається висока точність розмірів. Матеріал вирізняється не лише хорошими естетичними властивостями, а і екологічністю. Кристаліт підвіконня мають високі показники термо- та вологостійкості, що дозволяє використовувати продукцію у приміщеннях з агресивним середовищем.

Отже, обираючи вікна пластикові у місті Львів та підвіконня, слід завчасно продумати їх конструкцію, функціональність та місце встановлення, щоб ці важливі елементи стали гармонійним доповненням комфорту та безпеки Вашого житла.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *