Простір у стилі Баухауз

Простір у стилі Баухауз

Баухаус  – школа архітектури та ужиткового мистецтва, заснована в 1919 році у Веймарі, Німеччина. Її вчення базується на принципі гармонійного поєднання декоративно-прикладного мистецтва. Засновник, архітектор Вальтер Гропіус, намагався поєднати красу і розум,  і тим самим –  творчість і промисловість. Рух  Баухауза, важливий напрямок в історії архітектури та синонім сучасності, надихає наші інтер’єри донині. Ось наші поради щодо того, як вдало оформити інтер’єр  Bauhaus.

Меблі в стилі Баухауз

У школі Баухауза викладали великі художники в галузі архітектури та дизайну. Вони розробляли меблі, які з часом стали легко впізнаваними іконами. Стілець „Barcelona” Людвіг Міс ван дер Рое (який керував школою з 1930 по 1932 рік) є одним із тих позачасових меблів Баухауза, ергономіка та дизайн яких збереглися до наших днів.

Іншою важливою фігурою цього модерністського напряму був Марсель Бруєр. Стілець, розроблений ним, виготовлений з металу та ротанга, став його фірмовим знаком. Стілець поки що не вийшов з моди і вписується в будь-який тип сучасного декору.

Гармонія

У стилі  Баухауза  немає місця для прикрас, які б не мали ніякої користі. Акцент робиться на поміркованості та розвантажених кімнатах. Гасловим словом цього стилю є функціональність. Ось чому всі меблі та предмети, що використовуються в інтер’єрі, повинні виконувати певну функцію. Завдяки цьому квартира стає  облаштованою  в зручному та простому повсякденному користуванні.

Аранжування

Розташування та розташування меблів також дуже важливо. Меблі для вітальні встановлюємо і ми симетрично, підбираючи їх так, щоб вони були однакових розмірів. Таким чином, ми створимо цілісне , гармонійне  ціле. При розробці інтер’єру орієнтуйтеся на прості форми та геометричні фігури. Будь-які прикраси та вигадливі візерунки зайві, оскільки вони не служать користувачам .

Матеріали

Важливим елементом в дизайні інтер’єру є правильний вибір матеріалів. У стилі  Баухауз  ми робимо акцент на сировину та міцні матеріали, такі як: метал, дерево, бетон та шкіра. Більше того, ці матеріали можна залишити в природному стані, збільшуючи тим самим свою унікальну естетику.

Якщо вам подобається підібрати меблі для дому, загляньте на сторінку столи та стілці,  де  ви знайдете функціональні меблі, що відповідають інтер’єру, оформленому таким чином.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =