Правильний догляд за меблями з дерева.

Догляд за меблями з дерева.

Прості та корисні поради.

Досить багато часу поспіль меблі із натуральної деревини користуються популярністю серед споживачів. Такі меблі для спалень чи стінка у вітальню виглядають добротними та в одно час стильними й якісними. Їх популярність цілком зрозуміла через особливу енергетику деревини та її екологічність.
Догляд за меблями з дерева.1Меблі з дерева вирізняються особливою зносостійкістю, міцністю. Та для того, щоб максимально продовжити строк їх використання, адже такі меблі не є дешевими і купуються не на один сезон, необхідно притримуватися певних правил догляду за ними.

Правила догляду за дерев’яним умеблюванням.

Правильний догляд за будь-якими елементами умеблювання чи це дерев’яний стіл або табуретки з дерева, стільці, комоди та інше, значною мірою впливатимуть на їх зовнішній вигляд та довговічність.
Отже, щоб меблі служили довго варто пам’ятати про таке:

  1. Неможна дозволяти пороху та бруду накопичуватися на поверхні меблів. Їх треба кожного дня протирати від пилу та очищувати поверхню від жиру зі шкіри, який залишається на меблях після контакту із руками.
  2. Доглядати необхідно усі складові меблів. Наприклад, ліжка з натурального дерева слід протирати від пилу та бруду не лише зовні, а і під матрацом. Якщо меблі мають різьблене оздоблення просто ганчіркою видалити порох навряд чи вдасться. Тому краще використовувати спеціальну м’яку щітку.
  3. Дерево не любить високих температур. Тому ставити горнятка з гарячими напоями на дерев’яний стіл не варто. Краще використовувати спеціальні підставки.
  4. Дерев’яні меблі не люблять прямого сонячного світла, оскільки від нього тьмяніє лак. А сама деревина тріскає та висихає. Тому у приміщеннях, де розташовані меблі із деревини необхідно використовувати щільні гардини.
  5. Деревина не любить вологи. Не залишайте на поверхні таких меблів вологі ганчірки. Якщо десь і розлилася вода – одразу протріть меблі на сухо. Так само не слід ставити на стіл чи елементи кухонного умеблювання з дерева холодні пляшки. Конденсат з них стікатимете на меблі.
  6. Дерев’яні меблі погано себе почувають у жаркому та вологому кліматі. При таких умовах за ними потрібен ще більш ретельний догляд. Адже волога, що постійно є у атмосфері буде осідати і на поверхню меблів. Тому їх слід декілька разів на день протирати на сухо.
  7. Не економте на якісних засобах по догляду за дерев’яними меблями. Адже вони – запорука гарного вигляду Ваших меблів та можливість продовжити їх «життя» на довгі роки.
  8. Періодично дерев’яні меблі слід обробляти спеціальними засобами для полірування. Це не лише надасть їм гарного вигляду, а і надійно захистить деревину від агресивного впливу середовища.

Дерев’яні меблі чи умеблювання з інших матеріалів. Плюси та недоліки меблів із натуральної деревини.

Якщо дерев’яні меблі такі «капризні» та «примхливі» у догляді, а їх ціна є значно вищою за аналогічну продукцію, прикладом із плит ДСП, то чи варто обтяжувати себе дорого вартісними меблями, а не простіше вибрати альтернативний варіант?Догляд за меблями з дерева.2
Та попри всі такі очевидні мінуси меблі із дерева продовжують бути популярними. Чому? Напевне тому, що вони є особливими. Прикладом, кухонні меблі для маленької кухні, виконані із масиву дерева нададуть їй особливого затишку, який навряд чи можливо створити за допомогою інших, більш «холодних» матеріалів. У місті Львів можна зробити меблі для кухні на замовлення також із дерева чи інших матеріалів.
А як обійтися без дерева при створенні дизайну у скандинавському стилі? Адже саме деревина тут грає першу скрипку.
Тому, якщо потрібно купити дерев’яні стільці – не роздумуйте, обирайте те, що хочеться. Адже доглядати необхідно за всіма меблями. Просто дерев’яні точно прослужать Вам значно довше та навряд чи так швидко вийдуть із моди, як інші види умеблювання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *