Основні правила експлуатації кухні.

Основні правила експлуатації кухні.

Будь-які меблі потребують догляду, а кухонні комплекти меблів особливо, оскільки умови їх експлуатації пов’язані з коливанням температур, високим ступенем забруднення, дії різних речовин та вологи. Тому, якщо Вас цікавить, щоб придбані кухонні комплекти у місті Львів, довгий час мали первісний зовнішній вигляд та відмінні експлуатаційні характеристики варто подбати про їх ретельний догляд.

Кухні з дерева.Основні правила експлуатації кухні

Обираючи кухонні стінки з натурального дерева, готуйтесь до ціни, яка буде значно вищою за вироби з інших матеріалів. Правда, необхідно зазначити, що масив деревини якісно вирізняється, особливо для тих людей, які цінують не лише естетику, а й екологічність меблів.
Обираючи дерев’яні кухонні меблі варто бути готовими до того, що з часом вони можуть змінити свій зовнішній вигляд під впливом навколишнього середовища і, власне, ретельності та якості прибирання і експлуатації.

Основні правила догляду та експлуатації кухні з дерева.

1. Не можна встановлювати меблі на підлогу з обігрівом.

2. Дерев’яні меблі можна встановлювати лише у тих кухнях, де є достатній рівень вентиляції та вологістю повітря не вище 60 – 70 відсотків.

3. Дерев’яні фасади слід берегти від агресивних рідин (ацетон, кислоти, розчинники і так далі).

4. Мити фасади з масиву краще за все нейтральними миючими засобами, що розчиняються у воді без використання абразивних засобів, губок.

5. Якщо на дерев’яні меблі потрапила рідина – негайно витріть її м’якою ганчіркою на сухо.

6. Рекомендується використовувати спеціальні засоби по догляду за меблями з воском.

 

Кухні з ЛДСП.

Меблі з ламінованої ДСП користуються популярністю, особливо серед людей середнього достатку. Адже за їх допомогою можна умеблювати кухню і із смаком, і не за «всі гроші».
А дотримуючись певних правил догляду та експлуатації меблів з ЛДСП можна досить довго їх не міняти і мати стильну та комфортну кухню.

Поради щодо догляду за меблями з ЛДСП.

1. Не перевантажуйте меблі.
2. Ламінована ДСП не любить вологи. Якомога частіше протирайте меблі, особливо стільниці, м’якою ганчіркою на сухо.
3. Видалення забруднення з таких меблів найкраще проводити сухою ганчіркою або вологою серветкою, після чого слід ретельно витерти меблі.
4. Розташовувати меблі з ЛДСП не слід біля нагрівальних пристроїв.

Кухні з фарбованими фасадами.

Кухонні гарнітури з плит МДФ та фарбованими фасадами впевнено набирають прихильності покупців навіть не дивлячись на їх високу вартість.

Основні переваги меблів для кухні з фарбованими фасадами.Основні правила експлуатації кухні 2

1. Технологія виготовлення матеріалів для таких меблів дозволяє створити унікальні кольори, що можливо досягнути лише при змішуванні фарб.

2. Стійкість до високих температур, що обов’язково виникає при контакті елементів умеблювання кухні з плитою та гарячою водою.

3. Стійкість до механічних пошкоджень.

4. Нанесення фарби на складні за формою поверхні.

Купити модульну кухню з фарбованими фасадами варто вже виходячи з перерахованих вище переваг. Та слід пам’ятати і про догляд за такими меблями.

1. Фарба не любить попадання прямого сонячного світла.

2. Використовувати абразивні засоби для чистки не рекомендується.

3. Лак може потьмяніти при контакті з розчинниками, лугом та кислотами.

4. При появі тріщині чи сколів реставрувати меблі не вийде, адже колір підібрати не вдасться. Тому при експлуатації умеблювання слід уникати падіння на меблі тяжких, гострих предметів, різкого закривання дверцят.

Де купити кухню у місті Львів дійсно якісну та отримати вичерпну інформацію про догляд за меблями – питання одне з простих для вирішення. Нова Маркет пропонує широкий вибір меблів для кухні високої якості та різної цінової категорії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *