Нова Маркет
Більше 5000 тисяч товарів, великий вибір меблів від відомих виробників
Доставка
Придбавши меблі у нашому магазині скористайтесь послугою доставки та складання меблів.
Захист споживача
Нова Маркет завжди йде на зустріч своїм клієнтам, у рамках законів.

Нова Маркет

Меблі на всі випадки життя у місті Луцьку

Меблі для дому, офісу чи заміського будиночку не обов’язково шукати, обходячи силу силенно магазинів, адже «техніка дійшла» до того, що усе необхідне легко можна знайти у всесвітній мережі. Так наш Інтернет магазин меблів у Луцьку надає можливість легко та без зайвих витрат часу придбати потрібні елементи умеблювання для оселі чи офісу. Це не просто зручно, а ще і цілком безпечно. Увесь асортимент легко передивитися на сайті магазину, порівняти представлені варіанти. А потім зробити замовлення та в досить короткий проміжок часу отримати обраний товар. Хіба це не ідеальний шопінг для людини, яка цінує свій час та вміє добре розпоряджатися власними фінансами?

Меблі є проблем немає.

Меблевий інтернет магазин дозволяє легко придбати готові меблі від виробника за найкращими цінами навіть не виходячи з дому та особливо не відволікаючись від роботи.

Меблі у дитячу, вітальню, спальню чи ванну кімнату, гарнітури або окремі елементи умеблювання – усе можна знайти на нашому сайті:

 • Купити крісло в Луцьку
 • шафу
 • ліжко
 • диван
 • м’який куток
 • стіл купити в Луцьку
 • комод

Зручність придбання усіх перелічених та ще багатьох інших меблів полягає у тому, що нашим покупцям не потрібно обирати конкретний час для покупки – інтернет магазин меблів у місті Луцьк працює постійно (як будь-який мережевий ресурс). Представлені меблі легко порівняти та підібрати навіть до тих, що вже є у помешканні, таким чином утворивши гармонійний інтер’єр.

Як правильно обирати меблі для комфортного життя.

Переваги вибору та придбання меблів через Інтернет відомі багатьом. Та є і певні нюанси, про які варто знати, щоб покупка дійсно була вдалою. Отже, для того аби придбати дешеві меблі у Луцьку та, у той же час, отримати якісний товар, слід не лише чітко знати, що саме обрати, а і до якого магазину звернутися.

Навіть у місті Луцьк меблі продаються не в одному магазині. І асортимент представлений досить широко. Тож які основні критерії вибору меблів є важливими та варто враховувати при їх виборі?

Найперше, слід визначитися із призначенням меблів, адже той самий стіл, стілець чи комод або диван можуть мати різне призначення. Візьмемо для прикладу такий елемент умеблювання, як стіл. Він може бути з різних матеріалів (пластик, скло, метал, дерево). Стіл трансформер у місті Луцьк має велику популярність, оскільки його  функціональність виграє перед класичними моделями, особливо це відчутно у помешканнях невеликих розмірів із суміщенням декількох зон в одній кімнаті. Невеликі за площею квартири, які впевнено лідирують на ринку нерухомості, приносять свої вимоги і до ринку меблів. Адже у таких помешканнях умеблювання має бути особливо продуманим, функціональним та ергономічним.

Саме тому стіл купити в Луцьку легко, а от вибрати дійсно хороший стіл, який ідеально інтегрується саме у Ваш інтер’єр – справа кропітка та серйозна, до якої підходити легковажно ніяк не можна.

Щоб правильно обрати меблі для власного житла слід пам’ятати про прості речі:

 • Дорогі меблі не завжди доречні та потрібні.
 • Меблі у місті Луцьк, ціна яких цілком прийнятна можуть бути і стильним, і якісними.
 • Співвідношення ціни та якості має бути виправданим.
 • Свій стиль при виборі дизайну інтер’єру та меблів – обов’язковість, а не виняток.
 • Меблі мають бути комфортними, а не лише модними.
 • Готові меблі від виробника хороша можливість для бюджетного інтер’єру.

 Трон для короля або як вибрати правильне крісло.

Іще одним дуже цікавим елементом умеблювання є стілець або крісло. А чи так вже часто задумуємося ми про те, яким самим має бути наше місце для сидіння? Як крісло купити в Луцьку таке, щоб і вигляд мало сучасний та було зручним. Адже від того на скільки ергономічне Ваше крісло залежить і працездатність, і самопочуття, і здоров’я.

Якщо крісло буде замалим чи навпаки завеликим, не відповідати тілобудові свого власника – в ньому буде незручно сидіти. Особливо це стосується так званих офісних меблів. А оскільки досить велика частина населення країни все частіше працює вдома (на віддаленій роботі) то і своє робоче місце облаштовує у помешканні. Та це не значить, що Ви можете працювати за столом у їдальні, вітальні чи взагалі у спальні, без стола та стільця відповідно. Навпаки, для ефективної домашньої роботи необхідно обов’язково облаштувати своє робоче місце особливо ретельно.

Якщо необхідно придбати у місті Луцьк крісло для роботи, зверніть увагу на те, щоб обрана модель обов’язково мала:

 • регулятор висоти підйому сидіння
 • добре відрегульовані коліщатка з плавним та м’яким ходом
 • зручну саме для Вас спинку
 • матеріал оббивки простий у догляді та приємний під час довгого сидіння
 • не варто обирати занадто громіздкі моделі

У будь якому разі крісло, як і столи дерев’яні у місті Луцьк варто обирати таких моделей, які будуть гармоніювати з іншими меблями у кімнаті, де планується облаштовувати робочу зону. Адже завжди приємніше працювати у комфортному, стильному інтер’єрі, аніж у приміщенні з набором меблів, як на складі старих речей.