Меблі для вітальні, як вибрати.

Як вибрати меблі для вітальні. Дизайн вітальні – останні тенденції.

Вітальні у місті Львів, у заміському будинку чи квартирі є свого роду центром помешкання. Саме тут збирається родина у вихідні, проводяться посиденьки із друзями, вечірки, влаштовується перегляд улюблених фільмів та інше. Вітальня – місце багатофункціональне. І саме тому необхідно особливо ретельно продумати дизайн вітальні, щоб вона було стильною, комфортною та відповідала тим вимогам функціональності, які до неї ставляться. меблі для вітальні стаття

Починаємо з кінця.
Як це не дивно звучить, але задля отримання дійсно комфортної вітальні, можливості підібрати меблі, декор та визначитися із розташуванням елементів умеблювання та розеток, слід чітко уявити собі вже готову кімнату із усіма найменшими дрібничками. Прикладом, де буде розташована книжкова полиця для вітальні чи потрібен пенал для вітальні і так далі.

Коли картинка майбутньої вітальні набере чіткості та конкретних розмірів, можна починати підбір меблів для інтер’єру, у відповідності до стилю та кольорової гами.

Які меблі повинні бути у вітальні?

Різновидів умеблювання для вітальні є безліч. Обрати ті, що будуть пасувати для конкретної вітальні завдання не з легких, адже тут є багато критеріїв вибору. Сучасні стінки для вітальні можуть бути виконані у самих різних варіаціях матеріалів, кольорах та стилях.

Обов’язковими елементами для вітальні, за останніми тенденціями моди у інтер’єрах, є сучасні тумби ТВ та невеликі столики-трансформери. Особливою популярністю користуються модульні меблі для вітальні, які дають можливість створювати свій унікальний та неповторний інтер’єр.

При виборі умеблювання для сучасної вітальні, замість громіздких шаф краще використовувати вітрини для вітальні, у місті Львів їх легко знайти у Нова Маркет.

Якщо дозволяє площа приміщення, можна купити комод-бар, особливо, якщо Ви любите влаштовувати домашні вечірки для великих компаній.

Коли розмір має значення.

При умеблюванні вітальні слід чітко дотримуватися співвідношення у кількості меблів та габаритами самої кімнати. Часи громіздких стінок у стилі СРСР з обов’язковими кріслами та не функціональним диваном давно пройшли. Саме тому краще обирати міні стінки для вітальні, використовувати світлі кольори фасадів, прозорі елементи, дзеркальні поверхні, які візуально збільшують простір, не загромаджують приміщення. Гірки для вітальні теж дивляться виграшно. Особливо ефектно в них дивляться колекції сувенірів із подорожей, цікаві дрібнички, авторські ляльки чи посуд.

Стиль. Мода чи практичність?

Обираючи стилістику для інтер’єру майбутньої вітальні, слід пам’ятати, що саме це приміщення буде самим публічним у оселі. Це саме той варіант, коли «показушність» лише вітається. Саме від вигляду вітальні буде складатися враження сторонніх людей про Ваш статус, достаток та смак. А від стильового рішення залежить і вибір умеблювання.

Класичний стиль – показник достатку, смаку та фінансовій стабільності господарів оселі. Стінки для вітальні у такому стилі є досить об’ємними, з натуральної деревини.

У тенденціях сучасного дизайну для вітальні на наступний рік можна виділити два основні стильові напрямки: дорогий та претензійний сучасний арт деко та демократичний скандинавський стиль з простими лініями, лаконічними формами та неординарними рішеннями, такими, як ,наприклад, кутові стінки для вітальні.

Але, якщо визначитися із тим якому із них віддати перевагу важко, завжди можна знайти компроміс – еклектика. Яка також є модною у наступному сезоні. Мікс із стилів, фактур, матеріалів та видів умеблювання дозволить створити свій неповторний інтер’єр, в якому саме Вам буде затишно та приємно проводити час.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *