Меблі для передпокою – поради експерта.

Меблі для передпокою – поради експерта.

Передпокій – це приміщення яке бачать усі, хто потрапляє в оселю, господарі помешкання, друзі чи гості. Цілком зрозуміло, що саме це приміщення несе у собі багато різних функцій, які хочеться також поєднати з комфортністю та ергономічністю. Отже, передпокій дизайн якого буде відповідати усім вимогам, повинен бути яким саме? Що важливіше – сучасний стиль чи функціональність і чи можливо їх поєднати без втрати якостей обох?

меблі для передпокою Меблі та аксесуари для передпокою необхідно обирати з розумом, розважливо, щоб не перетворювати цю частину оселі в неохайний склад речей та меблів. І це є найважчим у завданні умеблювання передпокою.

Найперше, що необхідно враховувати при вибору меблів – чітке співвідношення розмірів приміщення та габаритів умеблювання. Більшість передпокоїв є невеликого розміру, а вмістити у них треба так багато.

Елементи умеблювання без яких точно не обійтися у передпокої – це вішак, тумба для взуття та шафа. Варіантів поєднання цих елементів є безліч. Сучасна меблева продукція пропонує цікаві меблі трансформери, вбудовані елементи.

Щодо шафи у передпокій, даний елемент меблів варто обирати не лише місткий, а й з цікавим дизайном. Якщо передпокій не є великим краще обрати шафу світлих кольорів, із дзеркальними дверцятами, що дозволить зекономити місце для дзеркала та візуально збільшити простір.

Цікавим є момент, якщо в інших кімнатах затишок допомагають створити деталі декору, то саме у передпокої все навпаки – саме відсутність елементів декору створює дійсно затишний та стильний передпокій.

Тому, передпокій у якого дизайн лаконічний, функціональний та простий буде значно кращим за перевантажений деталями та речами, що створюють неохайність та кіч.

Особливо ретельно варто підходити до вибору меблів у передпокій, коли він, по факту, є відсутнім. Тобто, передпокій у оселі є лише номінальним, виділеним саме умеблюванням, як зона у квартирі студії, де увесь простір, фактично, є відкритим для очей.

Та навіть у оселі з дуже великим передпокоєм краще умеблювати його таким чином, щоб якомога більшу кількість речей, одягу та взуття можна було сховати від сторонніх поглядів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *