Купити диван та залишитись задоволеним.

Купити диван та залишитись задоволеним.

5 порад покупки дивану.

Коли постало питання про необхідність купити диван у Львові, найперше необхідно визначитися із критеріями, яким повинен відповідати цей елемент умеблювання. А вже далі обирати кольорову гаму, розміри, механізм та ще силу силенну різних питань, дрібниць та нюансів.

Вибір меблів – справа, яку не варто робити, що називається, на відчуттях та власних вподобаннях. Все ж таки краще проконсультуватися із спеціалістами або, хоча б, знайти потрібну інформацію в Інтернеті.

вибрати диванЩо необхідно знати при виборі?

Найперше, визначитися із ціною. Адже у всіх категоріях від люксових дизайнерських диванів до демократичних середнячків є цілком достойні взірці даного виду меблів. Тому, слід зрозуміти, що співвідношення ціни та якості має мати об’єктивну оцінку. Не варто гнатися за дешевими та сумнівними екземплярами, але і переплачувати за відомий бренд (звісно, якщо тут не стоїть питання високого статусу чи Ви є нащадком Рокфеллера) лише тому, що це остання новинка та писк моди – не варто.

На вибір дивану, окрім ціни та якості, впливають і такі критерії, як:

 1. Стиль та дизайн вітальні. (Дивани для вітальні мають гармонійно вписуватися у вже існуючий інтер’єр).
 2. Співвідношення габаритів приміщення та самого дивану. Меблі мають додавати затишку та комфорту, а не створювати перепони для нормального пересування у кімнаті.
 3. Предмети декору мають доповнювати загальний ансамбль та ув’язувати диван з іншими елементами умеблювання у вітальні.

Не менш важливим є чітке уявлення про види диванів, що також має вплив на вибір дивану.

Дивани розрізняють:

 1. По зовнішньому вигляду.
 2. По кількості посадкових місць.
 3. По конструкції.
 4. По призначенню.

Про головне: п’ять основних етапів вибору дивана.

Для того аби обрати «правильний диван», який стане дійсно бажаним «співмешканцем» у оселі, слід скористатися такими рекомендаціями:

 1. Габарити.
  Якщо площа приміщення дозволяє, звичайно, можна розглядати великі модульні конструкції та навіть варіант з встановленням декількох диванів. А що робити, коли місця мало? Тоді варто обрати дивани для вітальні кутових форм чи невеликих розмірів, проте з можливістю розкладання у велике спальне місце.
 2. Механізм трансформації.
  Без наявності останнього диван втрачає усю свою функціональність. Дана конструкція має бути перевірена на міцність та якість використаних матеріалів у обов’язковому порядку.
 3. Матеріали оббивки.
  Краще обирати моделі з міцними та довговічними оббивками, які легко доглядати. Та економити на оббивці теж не слід. Адже саме від неї буде залежати зовнішній вигляд дивану та на скільки довго він залишатиметься у своєму первісному виді.
 4. Наповнювач.
  Найкращим вибором наповнювача буде незалежний пружинний блок. Якщо купити диван у Львові необхідно у якості постійного спального місця, варто обирати моделі із ортопедичним матрацом.
 5. Колір.
  Від вибору кольору дивана багато в чому залежить його роль у вітальні. Яскрава оббивка зробить диван акцентом у інтер’єрі. Якщо необхідно збалансувати колористику інтер’єру, де вже присутні яскраві елементи, слід обирати дивани із пастельним забарвленням.

Великий та різноманітний асортимент сучасних диванів дає широке коло вибору. Тому, дивіться, оцінюйте та обирайте те, що Вам до смаку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *