Умови доставки та оплати в ТЦ Нова Маркет

Купити меблі та інші товари для дому у Нова Маркет не лише вигідно, а ще і дуже зручно. І це не тільки тому, що торговий центр Нова Маркет у місті Львів є одним із самих популярних за своєю ціновою політикою і тому, що саме у нас можна придбати товари у Інтернет магазині, ціни уточняйте у менеджерів магазину, а ще і тому, що ми гарантуємо якість товарів на найвищому рівні, як і швидку та надійну доставку придбаних у нас меблів.

Чому у Нова Маркет варто купувати меблі у місті Львів. Умови доставки та оплати придбаного товару.

 

Придбавши меблі у нашому магазині споживач гарантовано отримає наступні послуги доставки та оплати меблів:

  • Гарантія від виробника на всі меблі та інші товари для дому, представлені у Нова Маркет.
  • При замовленні товару через інтернет магазин, оплата 100%
  • Продаж меблів окремими елементами (модулями). Такий підхід гарантує придбання саме тої конфігурації меблів, яка необхідна споживачеві без зайвих елементів. Меблі легко підібрати під індивідуальні габарити будь-якого приміщення.
  • Придбані меблі доставимо по всій Україні поштовими та кур’єрськими службами: Нова Пошта, Інтайм, Делівері. Тарифи доставки, згідно умов кожної компанії. Оплата доставки за рахунок отримувача.

Якщо меблі не підійшли. Як провести повернення товару на склад. Декілька кроків правильного повернення.

 

З кожним може статися так, що придбаний товар не підходить по певних параметрах. І тоді його необхідно повернути. Отже, яким чином правильно повернути меблі на склад, якщо з певних причин вони не підійшли споживачеві?

  • ТЦ Нова Маркет діє у рамках «Закону прав споживачів» і тому завжди готовий йти на зустріч своїм клієнтам, у рамках законів.
  • Якщо доставлені меблі не відповідають тим, що були замовлені їх необхідно повернути.
  • Та задля того аби не було ніяких проблем із поверненням варто пам’ятати, що меблі мають бути повернуті у оригінальній упаковці та з відповідними супровідними документами.
  • Якщо доставка відбувалася іншою транспортною компанією, кур’єрською службою, у такому разі послуга вважається виконаною і підлягає оплаті. А повернення товару на склад відбувається за кошт покупця.