Догляд за меблями з ДСП.

Догляд за меблями з ДСП. Поради «бувалих» господиням на замітку.

Меблі для дому із ДСП мають таку саму популярність, як і дерев’яні. Насправді, у них є достатньо переваг, зокрема, у плитах ДСП фактично не заводяться комахи та інші паразити, грибки та пліснява. Такі меблі , не тільки у місті Львів, можна придбати за доступними цінами, не втрачаючи при цьому на естетиці та ергономічності.Меблі із плит ДСП
Можливо, такі меблі є не на стільки довговічними, як з дерева, та при правильному догляді та умовах експлуатації вони можуть прослужити досить довго. Адже ДСП – міцний та надійний матеріал. А правильний догляд за ним цілком виправдовує витрати, даючи можливість навіть відносно недорогим меблям прослужити своїм господарям не одне десятиліття.

Правила прибирання та чистки меблів із ДСП.

Меблі із плит ДСП досить стійкий до вологи, тому миття таких меблів не є проблемою. Правда слід пам’ятати, що миттю підлягає лише ламінована поверхня, бо якщо волога чи вода потрапить власне усередину плити – такі меблі можна викидати. Висушити ДСП вже неможливо.
Отже, для того аби такі меблі добре і довго експлуатувалися, слід дотримуватися таких правил:

 • Якщо меблі із ДСП необхідно помити слід впевнитися, що на їх поверхні немає тріщин, через які волога може потрапити у середину.
 • Для усунення бруду з поверхні таких меблів не можна використовувати абразивні миючі засоби. Найкраще скористатися звичайним мильним розчином.
 • Після миття меблі необхідно протерти сухою ганчіркою без ворса.
 • При використанні інших хімічних миючих засобів обов’язково слід ознайомитися із інструкцією, там має бути вказано, що даний засіб можна використовувати для ДСП.
 • Можливе використання антистатичних засобів догляду. Але ні в якому разі не слід застосовувати поліролі, мастики та віск для догляду за меблями із натурального дерева. Оскільки плівка, що покриває плиту може зіпсуватися.
 • Для прибирання використовувати ганчірки без ворсу, щоб не залишати подряпин на поверхні плити.

Як продовжити термін експлуатації меблів із ДСП.

Правильний догляд за будь-якими меблями та побутовою технікою, звісно, є одною із складових, які допоможуть значно подовжити їх термін експлуатації. Не важливо чи то є меблі для дому, офісу, бару, з дерева, ДСП, чи інших матеріалів. Основною умовою довгої та відмінної експлуатації меблів є їх правильний підбір, згідно призначення. Тому, шукаючи у салонах або через інтернет магазин меблі для оселі, офісу, готелю, тощо, насамперед, слід чітко визначитися із їх призначенням.Меблі із плит ДСП
А дотримуючись простих правил правильної експлуатації можна значно продовжити термін служби меблів для ДСП. Для цього слід пам’ятати, що:

 • Меблі слід захищати від прямого сонячного світла.
 • Меблі із ДСП не варто ставити гарячі предмети.
 • Меблі слід розташовувати подалі від нагрівальних приладів.
 • Не варто різати на поверхні меблів та бити по ній.
 • При переїздах такі меблі слід добре запаковувати у картонні коробки чи стреч, щоб запобігти її пошкодженню.

Меблі із ДСП значно дешевші за своїх дерев’яних «родичів», хоч це зовсім не впливає на їх зовнішній вигляд та властивості. А правильний догляд допоможе зберегти їх та продовжити термін служби на багато років.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *