Догляд за меблями із нержавіючої сталі з скляними та глянцевими поверхнями.

Як доглядати за меблями з нержавіючої сталі, зі скла та з глянцевими поверхнями.

Сучасна промисловість значною мірою розширила використання різних видів матеріалів для виготовлення меблів. Тут присутні і метали, скло та інші матеріали, які ще не так давно уявити себе у якості меблевих було досить важко. Обираючи кожен з різновидів умеблювання з таких матеріалів слід одразу подумати про правильний догляд за ними.

Меблі з нержавіючої сталі. Професійний догляд за професійним умеблюванням.

Меблі з нержавійки, найчастіше, використовуються для кухні. Зокрема, стільниці та власне самі меблі з нержавіючої сталі дивляться не тільки дуже стильно, а й професійно. А оскільки гладка поверхня виробів з нержавійки легко чиститься – кращого варіанту для збереження чистоти на кухні годі і шукати.

Догляд за нержавійкою. Правила та особливості.

• Усі вироби з цього металу мають спеціальне захисне покриття, як дозволяє легко та просто очистити поверхню від бруду та жиру.

• Слід дуже добре пам’ятати, що нержавіюча сталь не виносить миючих засобів, що містять хлор, кислоти та луги. Також не варто застосовувати мочалки та абразивні засоби. Вони псують гладку поверхню металу.

• Необхідно уникати падіння на такі меблі тяжких предметів.

• Для нарізання продуктів потрібно використовувати спеціальні дошки.

• Якщо на поверхні металу залишилися брудні засохлі плями їх слід розмочити, а вже потім витерти серветкою.

• Для підтримки гарного вигляду вироби з нержавійки полірують або шліфують.

Останнім часом нержавіюча сталь «мігрувала» з кухні і у інші приміщення оселі, зокрема до спальні. З неї виробляють ліжка з металевою рамою. Такі меблі є не тільки міцними та витривалими, а ще і досить елегантними. Таке ліжко легко вписати у будь-який інтер’єр.
А сучасні стільці із хромованими елементами – це знахідка для поціновувачів стилю хай-тек.

Догляд за скляними меблями.догляд за скляними поверхнями

Скляні меблі користуються великим попитом серед покупців, що шукають умеблювання для своїх осель. Скляні столи, полички, тумби зі скляними дверцятами, дзеркальні дверцята шаф. Меблів для оселі зі скла та дзеркал дуже багато. Вони цікаві, сучасні, стильні. Та заними потрібен особливо ретельний догляд.

• Скляні меблі, зокрема і розкладні скляні столи, є досить крихкими та чутливими до механічних пошкоджень та високих температур. Уникайте падіння на них тяжких предметів. На них не варто ставити без спеціальних підставок гарячі каструлі і так далі.

• Мити поверхні скляних меблів слід лише спеціальними засобами для миття скла, які не залишають по собі розводів. Неправильний догляд може призвести до помутніння скляної поверхні.

• Протирати поверхню скляних меблів слід м’якими ганчірками, щоб не залишати подряпин.

• Оскільки скло є прозорим – прибирання таких меблів вимагає особливо ретельного підходу. Адже такі меблі слід чистити не лише із зовні. Щоб отримати дійсно блискучий результат необхідно ретельно обробляти усі поверхні скла (зверху, знизу, бокові поверхні).

• Якщо на стільниці чи полиці з’явилися сколи чи подряпини найкраще звернутися у спеціальну майстерню для їх усунення.

• Пересувати меблі, зокрема столи обідні, краще удвох, щоб була однаковою площа опори.

 

Меблі із глянцевими поверхнями. Правила догляду.

Як досягається ефект глянцевих меблів? Переважно, такі елементи умеблювання виготовляють із плит МДФ, які потім покривають спеціальними фарбами, плівками та пластиком.

• Доглядаючи за меблями з глянцевими поверхнями категорично забороняється використання жорстких губок, абразивних миючих засобів, великої кількості води.

• Такі меблі люблять серветки з мікрофібри, засоби для догляду за склом та дзеркалами, побутову хімію для миття посуду та шампуні (засоби, що добре піняться), вологі серветки без спирту.

• Після обробки глянцевих поверхонь будь-якими засобами слід обов’язково протерти її на сухо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *