Як очистити меблі в домашніх умовах

Як очистити меблі в домашніх умовах. Чистка диванів та крісел.

Навіть при дуже дбайливому догляді за меблями трапляються випадки, коли забруднення все ж таки виникають. І що тоді робити? Адже професійна чистка дивану, оббивки крісел та інших м’яких меблів – послуга дороговартісна. Так, бувають випадки, коли без неї не обійтися, але навіть дуже складні забруднення від кави, шоколаду, жирних плям, крові та інше, можна видалити самостійно.

Як обробляти різні види оббивки.chystka-dyvaniv-ta-krislel 1

1. Перш ніж починати самостійну чистку м’яких меблів варто розібратися, які засоби підходять для різних типів матеріалів.
2. Перед тим, як виводити пляму слід випробувати спосіб очистки на ділянці меблів, яка не є видимою. Прикладом, якщо Ви маєте диван ліжко, спробуйте спочатку очисний розчин на задній стороні умеблювання.
3. Меблі з оббивкою з велюру, оксамиту та флоку не бажано пилососити, вони втрачають ворс.
4. М’які меблі від виробника з оббивкою із нубуку та замші легко чистяться спеціальними щітками для замші.
5. Гобеленові оббивки не варто сильно мочити. Найкраще чистити пилососом або за допомогою піни.
6. Плями на шкіряних меблях просто видалити спиртовими серветками (винні плями) або серветкою з етиловим спритом (чорнильні плями).

Видалення плям.

Дивани ліжка найбільше страждають від забруднень та плям саме через свою інтенсивну експлуатацію. Та більшість з таких забруднень можна видалити самостійно.
1. Жирні плями видаляють за допомогою кухонної солі. (Засипати пляму сіллю, почекати до повного всмоктування, видалити сіль вологою ганчіркою, висушити оббивку).
2. Каву легко видалити за допомогою води та господарського мила. (Забруднене місце змочити водою та натерти господарським милом. Дати розчину трохи всмоктатися, після чого видалити піну та залишки плями вологою ганчіркою).
3. Плями від соку можна вивести застосувавши розчин аміаку та оцет. (Змішати по одній столовій ложці оцет та аміак. Обережно втерти у пляму. Залишити до повного висихання).
4. Віск просто видалити за допомогою прасування. (На воскову пляму покласти аркуш паперу та попрасувати забруднене місце. За необхідності процедуру можна повторити декілька разів міняючи папір).

Та у складних випадках, чи коли Ви не впевнені, що зможете впоратися самостійно, все ж краще звернутися по допомогу до спеціалістів. Тим більше, що відповідні послуги можна легко замовити через мережу, так само як і придбати м’які меблі в Інтернет магазині Нова Маркет.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *