10 правил

10 правил чистки меблів.

Питання чистки м’яких меблів виникає фактично перед кожним власником такого виду умеблювання. Адже, навіть при дуже акуратному поводжені меблі забруднюються. Тому їх читка – питання актуальне завжди.
Для того аби диван з кріслами виглядали , як нові, та були безпечними для здоров’я мешканців оселі, варто проводити їх регулярну чистку, навіть, якщо видимих забруднень на оббивці немає. А виконуючи прості правила чистки м’яких меблів, Ви збережете їх гарними та комфортними для експлуатації на довгий час.

1. Головне не перестаратися. При чистці меблів, особливо плямовивідниками, краще провести чистку декілька разів, ніж вивести пляму за один раз разом з кольором оббивки чи, ще гірше, розчинивши її волокна.

2. Завжди проводьте тест очисника на оббивці у невидимому місці. Купити диван не дорого, звичайно можна, але це не привід експериментувати з його чисткою, тому запам’ятайте, завжди перевіряйте дію очисника на оббивку і перший, і усі наступні рази!

3. Перед будь-якими маніпуляціями обов’язково очистіть м’які меблі від пилу. Прикладом, акордеон диван з оббивкою з флоку можна очистити з використанням вологої чистки за допомогою простирадла.

4. Усі плями краще видаляти свіжими. Чим старіша пляма, тим більша вірогідність, що прийдеться звертатися у хімчистку.

5. Пароочисник – хороший помічник для очищення меблів та видалення плям. Доведено, що дивани у місті Львів легко відчистити від більшості плям за допомогою пари без використання додаткових засобів.

6. Не варто застосовувати два засоби для чистки одночасно. Найкраще витримати паузу не менше двох годин. Тоді не відбудеться небажаної реакції, яка може зіпсувати оббивку вже безповоротно.

7. Завжди використовуйте засоби для чищення за призначенням по виду оббивки. Неправильно підібрані засоби можуть зіпсувати матеріал.

8. Засоби чищення, що застосовуються, не повинні викликати алергічних реакцій у мешканців оселі мати різкий запах.

9. Чистка м’яких меблів повинна проводитися з мінімальним використанням води.

10. Завжди краще провести превентивні заходи. Якщо Ви не дуже впевнені у акуратності членів родини при використанні м’яких меблів, є сенс заздалегідь потурбуватися про їх чистоту. Знімні чохли з матеріалів, що легко перуться – хороша альтернатива будь-яким засобам чищення.

І саме головне, обираючи м’які меблі у місті Львів за доступними цінами, поцікавтесь у консультантів та менеджерів салонів про правила експлуатації умеблювання, рекомендації щодо чищення, використання яких засобів є оптимальним, а у разі складної ситуації, коли все ж сталася «аварія» і на улюбленому дивані чи кріслі з’явилася пляма – зверніться до професіоналів. Краще витратити гроші на якісну чистку, ніж на придбання нового умеблювання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *